Z Zorzą na remis

Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszego zespołu z Zorzą Tychowo. Płomień nie zdołał utrzymać jednobramkowego prowadzenia i gospodarze w końcówce spotkania zdołali strzelić bramkę dającą im remis.

Lepiej spotkanie zaczął Płomień. Już w 10 minucie Kwiatkowski pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy. Pierwsza połowa był bardzo wyrównana, jednak żaden z zespołów nie potrafił sobie stworzyć 100% okazji do zdobycia gola i do przerwy utrzymał się wynik 0:1. W drugiej połowie do Zorza uzyskała nieznaczną przewagą, jednak bez efektu w postaci bramki. Tymczasem to Płomień miał świetną okazję na podwyższenie wyniku. Po błędzie bramkarza z Tychowa bramkę powinien strzelić Tuchowski, który mając przed sobą pustą bramkę trafił jedynie w słupek. Niestety ta niewykorzystana sytuacja ta zemściła się. W 85 minucie po niepotrzebnym faulu przed polem karnym Płomienia gospodarze wykonywali rzut wolny. Niestety po strzale zawodnika gospodarzy piłka odbiła się od słupka i wpadła do naszej bramki. W końcówce Zorza mogła strzelić zwycięską bramkę, jednak dobrze interweniował Wilk.

Podsumowując, był to bardzo wyrównany pojedynek. Gdyby Płomień wykorzystał okazję w 2 połowie i strzelił na 2:0, 3 punkty pojechałyby do Lisowa. Niestety zabrakło nieco zimnej krwi i gospodarze zdołali strzelić bramkę wyrównującą. W następnej kolejce Płomień podejmie na własnym boisku drużynę Zenita Koszewo i miejmy nadzieję, że tym razem 3 punkty będą nasze.

ZORZA TYCHOWO 1:1 PŁOMIEŃ LISOWO

Dla Płomienia: Kwiatkowski