Porażka z Kluczevią

Płomień nieudanie rozpoczął sezon, przegrywając u siebie z Kluczevią II Stargard 1:2. Niestety po raz kolejny zawiodła skuteczność pod bramką rywala.

Lepiej to spotkanie rozpoczęła drużyna ze Stargardu. Płomień w początkowej fazie spotkanie nie mógł się odnaleźć w ustawieniu z 3 środkowymi pomocnikami, czego efektem była wyraźna przewaga Kluczevii. Jednak po około 20 minutach zawodnicy z Lisowa wrócili na właściwe tory i zaczęli stwarzać sobie sytucje pod bramką rywala. W 30 minucie Płomień wyszedł na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłka odbiła się tuż przed P. Penczakiem, który skierował ją przewrotką do siatki gości. Po strzeleniu gola Płomień zaczął zdecydowanie lepiej sobie poczynać na murawie. Niestety bez efektu w postaci bramki. Słabszy dzień miał nasz napastnik, który przy lepszej skuteczności mógł w pojedynkę rozstrzygnąć losy tego spotkania. W 35 minucie Kluczevia doprowadziła do wyrównania. Po dograniu z prawego skrzydła, niepilnowany Polechoński szczęśliwie zdobył bramkę dla gości. Tuż po przerwie to zespół ze Stargardu mógł cieszyć się z prowadzenia. Po dość słabym strzale piłkę do siatki skierował Witczak. Płomień próbował wyrównać, ale wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem i wynik już nie uległ zmianie. Szkoda straconych punktów, ponieważ na pewno było to spotkanie do wygrania. Kolejna okazja do zdobycia 3 punktów już w niedzielę w Grzędzicach, gdzie Płomień zmierzy się z miejscowym Orłem.

PŁOMIEŃ LISOWO 1:2 KLUCZEVIA II STARGARD