Płomień rozstrzelał Gwiazdę!

Bardzo wysokim zwycięstwem naszego zespołu zakończyło się spotkanie z Gwiazdą Żalęcino. Na stadionie w Chociwlu Płomień wygrał aż 8:0, do przerwy prowadząc 3:0. Wygrana mogła być zdecydowanie wyższa, jednak w kilku sytuacjach naszym zawodnikom zabrakło koncentracji i skuteczności.

Płomień od pierwszych minut kontrolował sytuację na boisku i konsekwentnie zdobywał kolejne bramki. Dobrą skutecznością popisał się Kwiatkowski, który zdobył 3 gole. Po trafieniu dołożyli również Krystoforski, Szymanowicz, Mroczek, Motyliński i ,,wolę podać" Szwąder:P Cała drużyna zagrała świetne zawody zarówno w ataku jak i w obronie, nie tracąc bramki w drugim spotkaniu z rzędu. Po zawodach piłkarze udali się do Lisowa na dożynki, gdzie mogli świętować tak okazałe zwycięstwo. Za tydzień czeka nas dużo większe wyzwanie. W sobotę nasz zespół rozegra wyjazdowe spotkanie z Dąbrovią Stara Dąbrowa

PŁOMIEŃ LISOWO 8:0 GWIAZDA ŻALĘCINO